01.05.1962 Yılında Kars’ın Arpaçay ilçesinde doğdu. İlk ve Orta Tahsilimi Kars’ta tamamladı.

31.01.1983 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı Bünyesinde Göreve başladı.1996 yılında Çalışma Bakanlığına bağlı Bursa Bağ Kur İl Müdürlüğüne naklen ataması yapıldı.

03.06.2002 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler Fakültesinde Sosyal Bilimler Yüksek okulunu bitirmiş. 2005 yılında açılan şeflik sınavlarını kazandı.

Bursa Bağkur İl Müdürlüğünde çeşitli birimlerde 1.derece imza yetkilisi olarak görev yaptı.

2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini Bitirdi.16.03.2012 Tarihinde Bursa Kestel Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine naklen ataması yapıldı. Evli ve Üç Çocuk Babası.